5 lietas, kas man kā sievietei liek justies pārliecinātai par sevi

 

Es esmu sieviete. Un man patīk šī loma, ko daba man piešķīrusi. Tomēr par sievieti būt noteikti nav viegli. Lai gan tagad, 21. gadsimtā, tas nenoliedzami ir daudz vienkāršāk, nekā tas bija dāmām pirms dažiem gadsimtiem, tomēr joprojām nākas lavierēt starp aizspriedumu, stereotipu, dažādu uzskatu un mītu virpuļiem, kas brāžas ik dienu pāri, uzglūn no žurnālu lapām un nemanāmi iezogas ikdienā ar visur esošo sociālo tīklu palīdzību.

Kas man kā sievietei liek justies labi? Kāda ir mana fiziskā un garīgā labsajūtas formula? Padalīšos ar 5 lietām, kas nebūt nav vienīgās, bez kurām nevaru iedomāties savu ikdienu, jo tās man liek justies pārliecinātai par sevi.

 

  • Vienmēr tīri mati

 

Manuprāt, mati ir viena no lieliskākajām sievietes rotām. Man patīk savi mati. Agrāk tos krāsoju, bet nu jau vairākus gadus esmu atgriezusies pie dabiskas matu krāsas. Tas ir arī ļāvis matus atveseļot.

Man ir ļoti svarīgi, lai mati vienmēr ir tīri. Man nepatīk iet ārā no mājas, ja mati izskatās kaut nedaudz sataukojušies. Tāpēc es daudz uzmanības veltu matu kopšanas līdzekļu izvēlei un regulārām rūpēm par matiem. Vēlos, lai tie vienmēr izskatās svaigi, tīri un veselīgi. Tad tiešām varu iet paceltu galvu un justies par sevi pārliecināta jebkurā situācijā, jo nav jādomā, kā novērst uzmanību no saviem ne visai tīrajiem matiem.

 

  • Apģērbs, kurā jūtos ērti

 

Es ne vienmēr sekoju jaunākajām modes tendencēm. Mana prioritāte ir apģērbs, kurā es gan labi izskatos, gan jūtos ērti. Nekad nevelku apģērbu, kas man ir par mazu, spiež vai neizskatās labi. Ikdienā esmu aktīva, daudz pārvietojos, tāpēc tomēr ērtība ir mana prioritāte attiecībā uz apģērbu un apaviem. Kurpes ar augstiem papēžiem manā skapī ir tikai dažas.

 

  • Gluds ķermenis bez nevēlama apmatojuma

 

Viena no manām sievišķīgajām vājībām ir vajadzība pēc vienmēr gludas ādas. Es neciešu ataugušus matiņus. Nevienā vietā. Tāpēc izvēlos efektīvas matiņu likvidēšanas metodes. Mans gludas ādas noslēpums ir lāzerepilācija. To izvēlos jau vairākus gadus.

Sākumā izmēģināju citas metodes, bet lāzerepilācija bija tā, kas sniedza tieši to, ko vēlos. Tā ir gluda āda uz ilgāku laiku, matiņu apjoma samazināšanās, nesāpīga procedūra. Lāzerepilācija labi iedarbojas tieši uz maniem matiņiem. Lāzerepilācija man patīk, jo nekairina ādu, nav ieaugušu matiņu un plankumu

Vairāk par to, ko piedāvā lāzerepilācija, lasiet:

http://eraesthetic.lv/pakalpojumi/lazerepilacija-ar-aleksandrita-lazeri-candela-gentlelase-pro.

 

  • Laicīga došanās gulēt un agri rīti

 

Es sekoju savam bioloģiskajam pulkstenim, kurš regulē manu dienas ritmu. Jau ap desmitiem es dodos gulēt, bet ceļos nedaudz pēc 5 no rīta. Šādā režīmā jūtos ļoti labi, man visu dienu ir daudz enerģijas, no rīta ir laiks, ko veltīt sev, meditācijai, vingrošanai, nesteidzīgai kafijai un brokastīm. Darba dienu sāku agri, jo tad esmu visproduktīvākā.

 

  • Balts smaids un svaiga elpa

 

Vēl man pārliecību par sevi rada tas, ka zinu — mani zobi ir balti un elpa svaiga. Cītīgi rūpējos par mutes veselību. Uzskatu, ka tā ir viena no katra cilvēka vizītkartēm. Man nav patīkami būt līdzās cilvēkam, kuram ir slikta elpa, acīm radzami nevesels mutes dobums. Tāpēc es, cienot sevi un citus, nekad nepieļauju, ka tāda situācija var rasties man.