5 lietas, ko izdarīt pavasarī

pavasarisPavasaris ir atnācis uz palikšanu. To apliecina gan kalendārs, gan termometra stabiņš. Ko tas nozīmē? Ka laiks sarosīties un atmosties pēc ziemas miega, lai savā fiziskajā un garīgajā telpā ielaistu šo tik lielisko pavasara sajūtu. Tāpēc gribam jums ieteikt šīs piecas lietas, ko vērts izdarīt pavasarī, lai uzlabotu gan savu omu, gan dzīves telpu, gan izskatu.

 

  • Atbrīvo skapī vietu jaunām drēbēm

Pavasaris nāk ar krāsām, vieglumu, iespēju nomest biezās un tumšās ziemas drēbes. Tāpēc šis ir labs laiks, lai veiktu skapja revīziju un izņemtu no tā visu, ko nevelkat, kas nepiestāv, neder un nepatīk. Tādā veidā varēsiet atbrīvot vietu jaunām lietām – apģērbam, aksesuāriem, apaviem.

Tūlīt veikalu plaukti būs pilni ar jaunākajām kolekcijām pavasarim un vasarai. Saprotot, kas skapī jau ir, kā trūkst, varēsiet daudz sekmīgāk iepirkties un arī zināsiet, vai noskatīto apģērbu vai aksesuāru vispār ir ar ko saskaņot. Noteikti nevajag pirkt lietas, kas neiederas jūsu garderobē tikai tāpēc, ka tās ir lētas vai izskatās labi uz pakaramā veikalā.

  • Veic mājoklī ģenerāltīrīšanu

Pavasarī ir jāiztīra ne tikai drēbju skapis, bet visa māja. Tā ir ļoti laba sajūta – iztīrīt un sakārtot visas tās vietas, kuras ikdienas tīrīšanā nesanāk vai negribas aiztikt. Pavasara tīrīšana atbrīvo no putekļiem un krāmiem gan māju, gan prātu. Tas ir svētīgs rituāls, kurš noteikti jums nāks par labu, lai ar jaunu jaudu uzsāktu gada silto sezonu. Protams, kārtīgi iztīrītā mājā arī jutīsieties daudz labāk un patīkamāk.

  • Sapos savus matus un nagus

Pavasarī ar lielu atvieglojumu tālākajā stūrī noliekam gan cepures, gan cimdus. Bet tas arī nozīmē, ka ir īstais laiks parūpēties par ziemā sagurušajiem matiem, roku ādu un nagiem. Ko jūs teiktu par matu palutināšanu pie friziera un košu manikīru nagiem? Tie būs lieliski pavasara vēstneši, kas liks justies daudz patīkamāk, košāk un sievišķīgāk.

  • Sāc veidot savu pludmales ķermeni

Patiešām ir pēdējais brīdis sākt veidot savu figūru pludmales sezonai. Tā kā tas nav vienas dienas darbiņš, tad jāsāk jau šodien domāt gan par savu uzturu, gan kustībām, gan ķermeņa nostiprināšanu. Protams, lieliski, ja visām šīm lietām ir izdevies pievērst uzmanību arī ziemas laikā, tomēr bieži vien aukstajā laikā mīlam sātīgāk paēst, vēlme kustēties arī samazinās, brīvdienas vairāk paiet mājas omulībā, kas var rezultēties kādos liekajos kilogramos un izplūdušākās ķermeņa aprisēs. Ja skats spogulī šobrīd neapmierina, tad ir pēdējais brīdis kaut ko darīt lietas labā.

Pie pludmales sezonas problemātikas, protams, piederas arī cīņa ar nevēlamo apmatojumu. Laba izvēle varētu būt lāzerepilācija. To veicot kursa veidā, iespējams iegūt gludu un skaistu ādu bez matiņiem uz ilgu laiku. Vasarā par to vairs nebūs jāsatraucas. Lāzerepilācija ir ļoti efektīva un nesāpīga matiņu likvidēšanas metode. Varāk par lāzerepilāciju uzzini eraesthetic.lv.

  • Sāc plānot vasaras atvaļinājumu

Kas vēl noteikti ir jāizdara jau pavasarī? Jāsāk plānot atvaļinājums. Ja gribat doties kaut kur ceļojumā, tad ir pēdējais laiks veikt rezervācijas, izpētīt izdevīgākos piedāvājumus. Lai atvaļinājums būtu izdevies, par visu jāpadomā un jāparūpējas jau laikus. Tas attiecas arī uz finanšu līdzekļiem. Varat vēl paspēt atlikt naudu kādiem neplānotiem izdevumiem ceļojuma laikā. Kāpēc gan ne?

Arī tad, ja atvaļinājuma laikā neplānojat ceļot uz ārzemēm, bet atpūsties tepat Latvijā, arī tad jau laikus jāizpēta piedāvājums un vajadzības gadījumā jāveic rezervācijas, jāaprēķina aptuvenais atvaļinājuma budžets.

Tāpat jau jāsāk domāt, kā un kur vasaru pavadīs jūsu bērni. Piemēram, nometnēm jāsāk pieteikties jau laikus. Citādi varat attapties situācijā, kad atvaļinājums vēl tālu, bet bērnus nav kas pieskata.