Iegūt Holivudas cienīgu smaidu

Problēmas ar zobiem un skaista smaida trūkums ir viena no lietām, kas negatīvi ietekmē pašapziņu. Ar to saskaras cilvēki visās vecuma grupās, tās ir izplatītas problēmas, par kurām bieži vien skaļi nerunā. Tomēr labā ziņa ir tā, ka zobu nepilnības un trūkumus iespējams novērst, izmantojot mūsdienu zobārstniecības efektīvās metodes.

Koriģēt sakodienu var jebkurā vecumā

Maldīgs ir mīts, ka breketes zobu sakodiena koriģēšanai var nēsāt tikai bērni. Nē, šī metode piemērota arī pieaugušajiem, kurus neapmierina savs sakodiens, kuriem ir nelīdzenas zobu rindas. Breketes atkarībā no tā, kāda ir situācija, vienā vai pāris gados var neticami izmainīt smaidu un sakodienu. Ja ir šāda vēlme, tad jāvēršas pie sava zobārsta vai uzreiz pie ortodonta, lai pārrunātu iespējas ar brekešu palīdzību veikt zobu korekciju. Protams, šis pakalpojums nav lēts, kā arī tas prasa diezgan lielu pacietību un disciplīnu. Bet iegūtais rezultāts noteikti ir tā vērts.

Zaudētus zobus var aizstāt ar protēzēm vai implantiem

Ja kādu iemeslu dēļ viens vai vairāki zobi ir zaudēti, tad tos iespējams aizstāt vairākos veidos. Viens no tiem ir zobu protēzes. Tās var būt gan izņemamas, gan neizņemamas. Zobu protezēšanas cenas ir pieejamākas, tāpēc arī šo variantu zobu aizstāšanai izvēlas biežāk. Tāpat zobus var aizstāt arī ar implantiem, kas ir neizņemami, tie funkcionāli un estētiski pilnība atgādina īstos zobus. Implantu cenas gan ir ievērojami augstākas nekā zobu protezēšanas cenas. Bet cilvēki, kuri to var atļauties, izvēlas šo kā estētiskāku risinājumu.

Zobu implantēšanas un zobu protezēšanas cenas un iespējas varat uzzināt: https://www.apinesklinika.lv/pakalpojumi/kirurgija/.

Iespējams uzlabot zobu estētiku

Bet ar to zobārstniecību sniegtās iespējas nebūt nebeidzas. Ar dažādām metodēm iespējams efektīvi uzlabot zobu estētiku, izlīdzināt rindas un arī restaurēt daļēji zaudētus zobus. Katrā situācijā zobārsts piemeklēt labākos risinājumus pacientam pieejamajā izmaksu apjomā, lai uzlabotu smaidu. Daudzos gadījumos tas pozitīvi var ietekmēt arī zobu funkcionalitāti un kopējo veselību.