Jāpērk dvīņu rati — ko ņemt vērā

Brīdī, kad vecāki uzzina, ka gaidāms nevis viens mazulis, bet gan dvīņi, viņu galvās noteikti šaudās simtiem domu, piemeklē reizē gan satraukums, gan prieks, gan bažas, gan sajūsma. Kā tiksim galā? Vai spēsim viņus ar visu nepieciešamo nodrošināt?

Viens no būtiskākajiem pirkumiem, kas nepieciešams, ir dvīņu rati. Un šis pirkums būs diezgan apjomīgs, jo dvīņu rati jau nav tas pats, kas rati vienam bērniņam. Tie maksā diezgan daudz, bet var atrast risinājumus, kas ļauj ietaupīt.

  • Var ratiņus aizņemties no kāda, kuram tie jau ir.
  • Var pirkt lietotus dvīņu ratus.
  • Var meklēt, kur dvīņu rati iegādajami ar atlaidi.

Tā kā mazuļi tiek gaidīti deviņus mēnešus, ir daudz laika atrast izdevīgāko risinājumu.

Par ko domāt, izvēloties dvīņu ratu dizainu un modeli?

 

  • Cik liels ir dzīvoklis vai novietne, kur paredzēts ratus turēt?

 

Rati var būt nopietna problēma, ja nav labas vietas, kur tos novietot. Tāpēc, meklējot dvīņu ratus, jādomā par gabarītiem un vietām, kur tos ērtāk varētu uzglabāt. Ražotāji piedāvā dažāda izmēra ratiņus, tāpēc nav problēmu atrast piemērotu risnājumu arī kompaktiem dzīvokļiem.

 

  • Kādi būs galvenie pastaigu maršruti?

 

dvīņu-rati-pastaigāmKur jūs ikdienā varētu biežāk pastaigāties? Pa mežu? Pa jūrmalas smiltīm? Pa asfaltētiem celiņiem? Izvērtējot šos aspektus, varēsiet izvēlēties ratus ar piemērotākajiem riteņiem, lai tie varētu labi izbraukt tur, kur vēlaties. Ja mazuļi dzims ziemā, tad jārēķinās arī ar sniegu.

 

  • Cik daudzīgi bērnu ratiem ir veikali, ko biežāk apmeklējat?

 

Nav jau tā, ka jaunie vecāki ar ratiņiem iet tikai pastaigās. Pastaigas parasti tiek apvienotas arī ar veikalu vai tirgus apmeklēšanu, lai sarūpētu maltīti ģimenei. Tāpēc jāpadomā, uz kurām vietām visbiežāk dodaties. Un kā tur ir ar piekļuvi ar ratiņiem? Tas var ietekmēt, kādu ratiņu modeli izvēlēties. Pieejami rati ar dažādās pozīcijās novietotām kulbiņām. Var būt blakus, var būt arī rindā viena aiz otra. Jāreķinās, ka ar platajiem ratiem būs grūtāk iebraukt daudzās vietās, kur nav tik platu durvju.