Skatāmies kino: Jaunā “Pludmales patruļa”

Daudzi noteikti atceras seriālu “Pludmales patruļa”. Kā gan to neatcerēties, ja Pemela Andersone vienmēr prata piesaistīt skatītāju uzmanību ar savām neatsveramajām bagātībām… Sarkanie glābēju tērpi, atlētiski augumi, dažādi elpu aizraujoši notikumi. Jau sen bijām aizmirsuši šo iespaidīgo seriālu, kad pēkšņi uz lielajiem ekrāniem parādījās jauna, karsta seriāla kino versija.

Forumcinemas par filmu raksta īsi, bet ļoti konkrēti: “Klusā okeāna piekrastē katru dienu dežūrē pludmales patruļas komanda – viņu galvenais uzdevums ir gādāt par atpūtnieku drošību. Mičs (Dveins Džonsons) – pieredzējušākais no glābējiem kopā ar jauno kolēģi Metu (Zaks Efrons) nejauši atklāj, ka pludmales nākotne ir apdraudēta – to plāno pārņemt ietekmīga naftas kompānija.”

Dodoties uz filmu pamanīju to, ka pie zāles bija sapulcējušās vien jaunas meitenes, skolnieces. Kas viņas pamudinājis uz šāda kino apmeklējumu? Pavisam noteikti meiteņu mīlulis Zaks Efrons, kuram ir miljoniem pielūdzēju visā pasaulē. Viņš ir patiešām izskatīgs jauns aktieris ar neatvairāmu ārieni, muskuļiem un karstu iedegumu.

jauna-pludmales-patrula

Bet Dveins Džonsons tai pat laikā ir mīlulis nedaudz pieaugušākām dāmām. Vecāks gados, vēl tumšāks un vēl muskuļotāks. Un šajā filmā nu dien ir izrādītas viņa skaistākās ķermeņa aprises, kuras drīkst rādīt gaišajā dienas laikā.

Katrā ziņā jaunās skatītājas no kino plakātiem un aizraujošajiem treileriem vilina uz filmu abi šie aktieri, kuri arī ir abu galveno lomu atveidotāji. Uzreiz gribas pačukstēt, ka pašās filmas beigās parādās arī oriģinālie Pludmales patruļas galvenie varoņi – īstais Mičs un Pamela Andersone. Tiesa gan, Pamela Andersone parādās pavisam apģērbta un vien uz pāris sekundēm, pat teksta viņai nav, vien skaists iznāciens augstpapēžu kurpēs un blondo matu vēziens. Skaisti tāpat.

Filma ir lieliska atpūta no spraigas darba dienas vai tāpat vien – skatāms gabals, kad negribas neko nopietnu. Komēdija ar nedaudz kriminālu pieskaņu. Tiek risināts pludmales galvenais noziegums, tomēr bez humora nav iztikts pat spraigākajos momentos.

Nepatīkamā ziņā acīs krita specefekti. Tie bija diezgan prasti un lēti, ļoti acīmredzami. Lai vai kā, humors arī šo nepilnību prata atsvērt.

Filma nebija tik “dziļa”, lai izplūstu komentāros par to. Kopsaucējs – laba komēdija.

Kino apmeklējums vienmēr sagādā baudu kaut vai ar to vien, ka var baudīt ļoti labu popkornu. Tas nekas, ka popkorna un kolas cena sanāca lielāka nekā maksa par kinobiļeti. Laikam arī ar šādu mērķi es šoreiz gāju uz kino – pieēsties gardo, saldo kukurūzu un iedzert kolu zāles tumsā, kad neviens nosodoši neskatās šai “vegānu un veselīgā dzīvesveida” laikmetā.

Manuprāt, ja nepieciešama dāvana draugam – dāviniet kino biļetes. Tā ir lieliska dāvana ik vienam. Dāvana, kas nav dārga, bet ir noderīga. Lai skatītājs pats izvēlas, ko skatīties. Dāvināt kino apmeklējumus būs mans ieteikums draugiem turpmāk, kāpēc ne!

Atkāpjoties nedaudz atpakaļ, vēlos vēl minēt šo to par Dveinu Džonsonu – vienu no galvenās lomas atveidotājiem Pludmales patruļā. Iepriekšējā filma, ko skatījos, kurā viņš piedalījās, bija jaunākā “Ātrs uz bez žēlastības” daļa. Ja jums ir iespējams vēl šo filmu noskatīties – karsti iesaku! Šeit aktierspēle un sižets ir daudzas reizes aizraujošāks kā visās iepriekšējās filmas daļās kopā ņemot. Jā, ir mazāk mašīnu un sacīkšu, toties ir kārtīgs sižets, doma, stāsts, kam gribas sekot līdzi. Un aktieru komanda un saspēle liek paklanīties šo īsteno kino profesionāļu priekšā!

Tātad vēlreiz – kino ir jābauda. Neslinkojiet, paskatieties piedāvātos treilerus. Protams, tie bieži vien sagādā vilšanos. Jo kaut kā jau ir jāievelk skatītājs tai kino zālē un jāliek viņam iegādāties biļete. Tomēr tieši treileris ļauj rast nelielu ieskatu tajā, ko grasāties pirkt – kādu filmu skatīties.

Ejam uz kino, kamēr laukā ducina pērkons.