Ko nozīmē sievietei būt

Sievietei būt nenozīmē vis tikai skaisti izskatīties, pirkt jaunas drēbes un krāsot lūpas. Sievietei būt – pietiekoši daudz “ciešanu” un sāpju. Neticiet? Ielūkojieties kaut mazā aprakstā no sievietes ikdienas.

Skuvekļi, epilatori un vaska strēmeles

Ak, kāds pārsteigums – sievietes arī skujas. Un arī sievietes sagriežas ar žiletes asmeni un lādējas vannasistabā par to, kā asins straumīte neapturami tak pa kāju. Nolādēts! Varbūt labāk labāk izmantot epilāciju ar lāzeru? Ak, neraža, epilācija, pat lāzerepilācija, nav vis nekāda medusmaize. Izrādās, tas ir SĀPĪGI! Bet kas tad sievietei dos staigāt spalvām noaugušai… Kaut kas lietas labā ir jādara, vēl jo vairāk – katru dienu vēlams.

Vīriešiem pāris dienu neskūtā bārdiņa ir pat vēlama – izskatās tīri iekārojami. Bet sievietei? Fuj, fuj, fuj. Labi, ka gudri cilvēki ir izgudrojuši lāzerepilāciju. Vismaz uz ilgāku laiku saglabājas gludai efekts. Lāzerepilācija, tas ir “zelts”.

Vaska strēmeles… Jā, tas tiešām ir tieši TIK nepatīkami kā rāda filmās. Ātra kustība, lēnas un mokošas sāpes. Nu nav sievietei viegli!

Ikmēneša noskaņojuma svārstības un ne tikai

dusmasSievietes asiņo. Un katru mēnesi. Paketes, tamponi – kas tik nav viņu rokassomiņās un nakts skapīšos. Un vēl trakāk – tas ir sāpīgi. Vīrieši netic, bet tas tiešām sāp. Un jūs vēl brīnījāties, kad es runāju par to, ka sievietei būt nozīmē sāpes just?

Hormoni toties dara savu. Vienu brīdi sieviete grib nogalināt, citu – samīļot. Bet, ja gribas palikt dzīvam un neskartam šai periodā – iedod viņai viņas iecienīto šokolādīti un liec mieru. Vai iemet ar naudas paciņu, tas viņu noteikti nomierinās.

Grūtniecība un dzemdības

Vīrietis grib dēlu. Sievietes uzdevums ir viņam to dāvāt. Bet vai grūtniecība ir kāda medus maize? Tā pat nav plika maize… Sievietei deviņus mēnešus jācīnās ar dažādiem “bonusiem”, piemēram: sliktu dūšu, sāpēm mugurā, sāpēm kāsjstarpē, tekošu pienu un ko tik vēl ne. Un tad pienāk diena, kad dzimst bērns… Sāpīgākā diena sievietes mūžā, kas nav vis tāds mirklis vien. Daudzas jo daudzas stundas mocību, sāpju un agonisku kliedzienu. Un pēc tam sešas nedēļas bez seksa un šuves starp kājām, strijas uz ķermeņa…

Kosmētika, kas laupa TIK daudz laika

Dažas sievietes uzskata, ka izskatās labi neuzkrāsojušās. Citas, tai pat laikā domā, ka uz sejas vajag uzlikt kilogramu kosmētikas, lai tikai aizietu līdz veikalam pēc piena. Kurām ir taisnība? NEVIENĀM!

Sievietei ir jākrāsojas. Bet ar mēru, atbilstoši situācijai, mākot izcelt savu skaistumu nevis vienkārši pāršpaktelējoties par citu cilvēku. Šeit man noteikti piekritīs visi vīrieši!

Mati, visapkārt MATI

Tās, kurām mati ir skruļļaini, vēlas par visām varītēm tos iztaisnot. Tās, kurām taisni, sačirkot. Brunetes krāsojas blondas un blondīnes tumšas. Lai kādi nebūtu sievietes mati – viņa nav apmierināta. Ja mati gari – tie jānogriež. Ja īsi – jāataudzē. Kad ataudzēt, atkal jānogriež.

Bet lielākā nelaime VISĀM sievietēm – mati krīt. Tie aizdambē dušu, tie ieķeras kaut kur pie dupša mazgājoties un tie ir VISUR, kur tiem nevajag būt. Kaitinošākā lieta pasaulē – pašas mati. Nekad nepārmetiet sievietei, kad kārtējo reizi atrodiet viņas matu kaut kur savā auto, uz paklāja, gultā, uz spilvena, uz grīdas, savā krūzē, uz sava telefona (saraksts ir bezgalīgs).

Sievietei būt nav viegli. Ticiet man. Ko darīt? Saprast un piedot! Mīliet sievietes.