Komforts un drošība — iemesli, kas mudina veikt pārmaiņas

Ērta, komfortabla un droša ikdiena ir tikai normāla vēlme mūsdienu cilvēkam, kad apkārt ir gan daudz iespēju, gan arī draudu. Tāpēc katrs apdomīgs cilvēks pievērš uzmanību tam, kāda vide ir viņam apkārt, cik tā ir komfortabla un arī droša. Arī mūsu mājā tie bija divi galvenie faktori, kāpēc šajā vasarā nolēmām veikt dažas pārmaiņas. Tie bija gan remontdarbi, gan jaunu ierīču uzstādīšana.

Tā kā nesen bijām iegādājušies jaunu automašīnu, tad aktuāls bija jautājums par garāžas aprīkošanu ar signalizāciju. Bet garāža nebija tajā labākajā stāvoklī, celta sen, durvis neatbilda drošības standartiem. Tāpēc tika nolemts, ka jāierīko paceļamie vārti garāžai. Paceļamie vārti ir gan ērti, gan droši, tos var vadīt no attāluma. Tie palielina drošību. Mūsu izvēle bija paceļamie vārti no vietējā ražotāja Ripo http://ripo-baltic.com/varti/garazu-varti.

Vēl mājai uzstādījām jaunu zibensnovedēju, kā arī nomainījām dūmvadu, lai būtu labāka siltumatdeve un arī ugunsdrošība, jo skursteņslauķis pēc pārbaudes norādīja, ka dūmvads ir diezgan bēdīgā stāvoklī. Un vasara bija īstas laiks, lai veiktu mājas pirmajā stāvā kosmētisko remontu. Pie reizes arī pārvilkām jaunu elektroinstalāciju, jo māja nebija nekāda jaunā. Otrais stāvs bija piebūvēts un ar jaunām komunikācijām, bet pirmajā stāvā vēl šis tas palicis no pirmās būvniecības. Ar elektrību jau nevar jokot, tāpēc remontdarbus apvienojām ar jaunu elektrības vadu un rozešu uzlikšanu dažās telpās. Tas bija svarīgi gan no praktiskā, gan drošības viedokļa.

Ērti pieejamas rozetes ir svarīgas ikdienā, jo visapkārt taču ir elektroierīces. Arī elektrosistēmu noslogojums ir visu laiku, tāpēc visai instalācijai jābūt drošai.

Uzlabojumi savā dzīves telpā vienmēr ir noderīgi un nepieciešami, lai palielinātu komfortu, nodrošinātu katram nepieciešamās ērtības. Izvēloties tālredzīgus un kvalitatīvus risinājumus, pārmaiņas nevajadzēs veikt bieži, jo kvalitatīvas lietas kalpo gana ilgi.

Vienmēr ir patīkami atrasties skaistā, ērtā un drošā vidē. Un tādu varam sev radīt mēs paši.