Ripo-Baltic — risinājumi īpašuma komfortam un drošībai

Ripo-Baltic ir Latvijas uzņēmums ar daudzu gadu pieredzi. Uzņēmums iekarojis klientu loku ne tikai Latvijā, bet sekmīgi izvērš savu darbību arī ārpus valsts. Ripo-Baltic saviem klientiem piedāvā kvalitatīvas preces teritorijas un mājas labiekārtošanai — vārtus, insektu sietus, aizsargžalūzijas, jumta segumus, ārsienu veidņus, dekoratīvās ķieģeļflīzes.

Ripo-Baltic priekšrocība ir individuāla pieeja klientam un viņa vajadzībām. Uzņēmums spēj atrast labākos risinājumus, arī pielāgot produktu konkrētajiem apstākļiem. Veidojot piedāvājumu, Ripo-Baltic spēj savienot kvalitāti, kvantitāti un pieejamu cenu. Tas arī ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc esošie klienti paliek uzticīgi Ripo-Baltic un iesaka uzņēmumu arī citiem.

Ne tikai pārdod, bet arī uzstāda

Iegādājoties pie Ripo-Baltic vārtus, žalūzijas vai citus produktus, klients var rēķināties ar to, ka uzņēmums arī nodrošinās kvalitatīvu šo iegādāto detaļu uzstādīšanu, ja pašam nav vēlmes un iespēju to darīt.

Produktu izgatavošanā tiek izmantoti tikai kvalitatīvi materiāli, domāts gan par ilgtspēju, gan teicamu vizuālo risinājumu, gan maksimālu funkcionalitāti.

Komforts gan iekšā, gan ārā

Piedāvātie produkti orientēti uz to, lai nodrošinātu klientiem viņu īpašumā labāku komforta un drošības līmeni ne tikai ēkas iekšpusē, bet arī ārpusē. Sākot ar teritorijas un garāžas vārtiem, turpinot ar kvalitatīviem logiem un jumtu, līdz pat aizsargžalūzijām un insektu tīkliem. Visi šie elementi nodrošina gan drošību, labvēlīgu mikroklimatu, gan papildu komfortu. Tie ir faktori, kas ļauj savā mājā un jebkurā citā īpašumā justies labi, efektīvi strādāt un arī atpūsties.

Kāpēc uzstādīt vārtus un žalūzijas?

Bieži vien saimnieki neredz jēgu savam īpašumam uzstādīt vārtus, maksāt par automātiku, nomainīt vecos garāžas vārtus pret jauniem un automātiskiem. Tā šķiet lieka naudas tērēšana. Tomēr šādai izvēlei ir ļoti daudz ieguvumu, kas pamanāmi un izjūtami gan uzreiz, gan ilgtermiņā. Vispirms jau ievērojami uzlabojas īpašuma izskats, tas ir sakoptāks, kā arī pieaug tā tirgus vērtība.

Nozīmīgs ieguvums ir drošība dažādos aspektos. Īpašums ir labāk pasargāts no nelūgtiem viesiem un skatieniem, kā arī teritorijā ir drošāk gan bērniem, gan mājdzīvniekiem. Protams, arī kustamā un nekustamā manta ir labāk pasargāta.

Īpašums, kurš ir sakārtots un ērts, ļauj justies daudz patīkamāk, tajā ir prieks atgriezties, jo māja taču ir mūsu pils un miera sala, kur gribam sastapties ar komfortu, nevis neērtībām.