Sagatavojies pludmales sezonai ar lāzerepilācijas palīdzību

pludmales sezonsPludmales sezonu vēlamies sagaidīt ne tikai ar skaistu augumu, bet arī gludu ādu. Ja ziemā cīņa ar nevēlamajiem matiņiem nav tik aktuāla, jo vairāk velkam biezas drēbes, tad vasarā nav variantu — gribēsies vilkt bikini un pieticīgus tērpus, tāpēc katrs nevēlamais matiņš tiks uzlūkots kā ienaidnieks, no kura ātri jāatbrīvojas.

Kā to efektīvāk izdarīt? Par to jāsāk domāt jau laikus. Var investēt līdzekļus un līdz vasarai iegādāties labu epilatoru. Var sameklēt uzticamu un prasmīgu vaksācijas meistarīti, kuras rokās vasarā nodot savu nevēlamo matiņu likvidēšanu. Bet var arī ieguldīt laiku un līdzekļus, lai iegūtu ilgtermiņa rezultātu — gludu ādu uz ilgāku laiku. To paveiks lāzerepilācija.

Kas ir lāzerepilācija

Lāzerepilācija ir ļoti efektīva matiņu likvidēšanas metode, kas darbojas ar noteikta viļņa garuma gaismas staru. Tas var iznīcināt matiņu uz ilgāku laiku, jo procedūras laikā tiek likvidēts arī matiņa sīpols. Ar šo metodi var likvidēt pat gaišus un plānus matiņus. Papildu ieguvums ir tas, ka uz ādas samazinās plankumi un izsitumi, kas ir bieža problēma, ja izmanto citas matiņu likvidēšanas metodes.

Pēc cik ilga laika redzams rezultāts

Lai lāzerepilācija sniegtu vēlamo rezultātu, ir jāiziet vairāku procedūru kurss, kas katram pacientam var būt atšķirīgs, jo ir atkarīgs no individuālām īpatnībām, hormonālā fona, matiņu krāsas un biezuma. Vidēji tās ir 3-6 procedūras, pēc kurām jau var redzēt paliekošu rezultātu. Procedūra ir jāatkārto ik pēc četrām līdz divpadsmit nedēļām. Tāpēc, lai izietu kursu līdz šai vasarai, ir pēdējais laiks ķerties pie lietas. Vēlāk, kad jau iegūts paliekošs efekts, uzturošās procedūras jāveic ļoti reti, bieži vien tikai reizi gadā.

Vai lāzerepilācija ir sāpīga

To noteikti nevar saukt par sāpīgu, ja salīdzina ar vaksāciju vai epilatora lietošanu. Lāzerepilācijas laikā jūtama neliela dzelšana un siltuma sajūta. Tas nav nekas neizturams vai nepatīkams. Tāpēc procedūra būs piemērota arī cilvēkiem ar zemu sāpju slieksni, kuriem līdz šim nav derējušas citas matiņu likvidēšanas metodes. Tieši nesāpīgums un augsta efektivitāte ir tās galvenās īpašības, ko klienti meklē, izvēloties sev piemērotāko matiņu likvidēšanas metodi. Lāzerepilācija lieliski izpilda abus šos kritērijus.

Kur veikt lāzerepilāciju

Lāzerepilācija pieejama specializētās klīnikās. Viena no tādām ir lāzerdermatoloģijas klīnika Era Esthetic. Šai klīnikai ir daudzu gadu pieredze Baltijas valstīs, klīnika piedāvā inovācijas estētiskās medicīnas jomā, kā arī īpaši rūpējas par katru klientu un to, kā sasniegt viņam vēlamos rezultātus. Piesakoties lāzerepilācijai šajā klīnikā, saņemsiet 20% atlaidi pirmajai procedūrai. Lai uzzinātu vairāk par lāzerepilāciju klīnikā Era Esthetic, mājaslapā var ērti pieteikties konsultācijai.

Klīnikā tiek izmantots jaunākā paaudzes Candela GentleLASE Aleksandrīta lāzers, kas ir īpaši efektīvs, ar jau iestrādātu ādas atdzesēšanas sistēmu, kas maksimāli samazina diskomfortu procedūras laikā. Ar Aleksandīta lāzeru iespējams efektīvi likvidēt pat gaišus un plānus matiņus. Šis lāzers jau ir atzīts par “zelta standartu” lāzerepilācijā.

Kas jāņem vērā pirms lāzerepilācijas

  • Vienu nedēļu pirms lāzerepilācijas nedrīkst lietot saules aizsargkrēmu ar SPF lielāku par 30, jāizvairās no sauļošanās, kā arī nevajadzētu lietot pašiedeguma līdzekļus.
  • Mēnesi pirms procedūras nevar izmantot matiņu likvidēšanas metodes, kuru laikā tiek traumēta matiņa sakne.
  • Procedūra nav piemērota grūtniecēm, bet to var izmantot māmiņas, kuras baro mazuli ar krūti.
  • Iepriekšējā dienā pirms procedūras matiņi uz ķermeņa ir jānoskuj, bet ne uz sejas.